Reklama
 • Piątek, 24 maja 2013 (11:50)

  Została aktorką, choć jej sławny tata Jan Frycz ostrzegał ją przed niebezpieczeństwami tej profesji. – Nie mam jeszcze definicji zawodu, ale wiem, jakie aktorstwo lubię i jakie chciałabym uprawiać – wyjaśnia Olga Frycz, którą możemy teraz oglądać w serialu „Anna German”. – Nie widzę siebie np. w filmie kostiumowym. Nie potrzebuję też na razie teatru. Co będzie dalej, czas pokaże. JBJ

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 24 maja 2013 (11:47)

  Serial o życiu Anny German (†46) bije rekordy popularności. I nawet jeśli filmowa opowieść nieco odbiega od tego, co naprawdę wydarzyło się w życiu piosenkarki, widzowie z zapartym tchem śledzą serialowe losy polskiej gwiazdy.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 24 maja 2013 (11:41)

  Dzięki rewelacyjnie zagranej roli Anny German jest na ustach wszystkich. –To jej wielki sukces. Nieliczni wiedzą, jak ciężko na niego pracowała – mówi o pięknej Polce z Wilna (28) jej koleżanka z warszawskiej akademii teatralnej, gdzie obie studiowały. Kiedy Asia dokonała wyboru zawodowej drogi, mogła liczyć tylko na mamę i babcię. – Tato zawsze potrafił mi dokopać: tu nie tak, tam nie tak, tamto źle, a po co to robisz, przecież i tak ci się nie uda, nie wygrasz, nie jesteś najlepsza – opowia

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 24 maja 2013 (11:36)

  Serial o słynnej piosenkarce z dnia na dzień stał się najchętniej oglądanym serialem polskich telewidzów, a odtwórczyni głównej roli wyrosła na megagwiazdę! Joanna Moro, serialowa Anna German, stoi u progu wielkiej kariery!

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 24 maja 2013 (11:35)

  Gwiazda serialu Anna German Joanna Moro (28) uważa, że nie może oczekiwać wielkiego wsparcia ze strony najbliższej rodziny. Szczególnie ojciec jej nie rozpieszczał. – Tato zawsze potrafił mi dokopać – mówi aktorka. – Zawsze coś było nie tak, źle. Wygląda na to, że aktorka została gwiazdą z... czystej przekory!

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 24 maja 2013 (11:17)

  Jest przede wszystkim aktorem teatralnym. Jednak postać Zbigniewa Tucholskiego, przyszłego męża Anny German, którego gra w serialu o życiu artystki, zjednuje mu coraz więcej fanów.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 24 maja 2013 (10:46)

  W rodzinnej Rosji od dawna ma status gwiazdy i rzeszę fanów. Polscy widzowie poznali aktorkę dzięki roli Irmy Martens – dzielnej matki Anny German.

  Czytaj więcej Komentarzy:2
 • Poniedziałek, 20 maja 2013 (12:42)

  Jej życie to gotowy scenariusz filmowy. Nie zawsze szczęśliwy. Dziewczyna urodzona w Uzbekistanie zrobiła oszałamiającą karierę. Twierdziła, że Bóg dał jej głos i nie może tego zmarnować.

  Czytaj więcej Komentarzy:0