Reklama
 • Czwartek, 25 lipca 2013 (15:05)

  I kto by pomyślał, że Joanna Moro (29) marzy o tym, aby zostać właścicielką lokalu? Aktorka chciałaby stworzyć miejsce, w którym można byłoby kupić kawę, herbatę, ale również świeże... kwiaty!

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 25 lipca 2013 (10:05)

  Po roli Anny German, którą zagrała w serialu, aktorka otrzymuje kolejne propozycje. Ciekawą znów złożyli jej Rosjanie. – Tym razem zagram baletnicę – wyjawiła w jednym z wywiadów. Moro kocha taniec, ale żeby wiarygodnie wypaść w nowej produkcji, musi wziąć profesjonalne lekcje. I już się na nie cieszy.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 23 lipca 2013 (15:05)

  Występ Joanny Moro w Opolu z piosenką Anny German „Człowieczy los” nie należał do specjalnie udanych. Gwiazda została skrytykowana przez fachowców. Tymczasem organizatorzy Festiwalu Piosenki Rosyjskiej zabiegają o to, by aktorka zaśpiewała w Zielonej Górze, w amfiteatrze, który nosi imię Anny German. Czy Moro się zdecyduje?

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 23 lipca 2013 (10:00)

  Joanna Moro (28) wróciła właśnie z kilkudniowych wakacji na Krecie. Odpoczywała tam razem z mężem Mirosławem i synkami: Mikołajem (3) i półrocznym Jeremim. Ledwo wróciła, rzuciła się w wir pracy.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 19 lipca 2013 (15:05)

  Po nieudanym występie Joanny w Opolu na stronie Facebooka Justyny pojawiło się jej znakomite wykonanie tej samej piosenki. Lekcja śpiewu i... pokory?

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 19 lipca 2013 (13:05)

  Zbigniew Preisner – Ja nie mam pretensji, że ta pani nie umie śpiewać, bo to się zdarza... Ale dlaczego, jak nie potrafi śpiewać, występuje na festiwalu polskiej piosenki? Ta pani po prostu nigdy nie powinna śpiewać! I błagam, jest pani świetną aktorką, ale niech pani nigdy więcej już nie śpiewa. Elżbieta Zapendowska – Widziałam niefortunny występ Joanny Moro i nie ma mowy o złym odsłuchu czy innych proble

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 12 lipca 2013 (13:53)

  Gdy była jeszcze nikomu nieznaną studentką geologii Uniwersytetu Wrocławskiego, po cichu zazdrościła artystom śpiewającym przed szeroką publicznością. Koleżanki Anny German doskonale o tym wiedziały i nakłaniały ją do występu w studenckim teatrzyku Kalambur. Bezskutecznie.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 12 lipca 2013 (13:53)

  Szczerość wobec innych i wobec samej siebie – taka idea przyświeca Joannie  Moro (29) i w życiu prywatnym, i w zawodowym. Aktorka nie potrafi robić czegoś wbrew sobie i temu, co dyktuje jej serce.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 12 lipca 2013 (13:48)

  Aktorka, która podbiła nasze serca w roli Anny German, jest Polką z Wilna. Lubi wspominać dziecięce wędrówki po litewskich łąkach, gdzie godzinami zbierała kwiatki, układała z nich bukiety i marzyła, że kiedy dorośnie, otworzy kwiaciarnię.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 12 lipca 2013 (13:48)

  Opole nie zapisało się dobrze w pamięci Joanny Moro. Młoda aktorka, która szybko zdobyła sławę, grając Annę German w serialu biograficznym, zmierzyła się z repertuarem zmarłej artystki. To był blamaż. Można dziwić się, że osoba obdarzona znacznie skromniejszym głosem, porwała się na próbę odtworzenia dawnej interpretacji utworu „Człowieczy los”. Potem biedna Joasia przepraszała widzów. A wystarczyło pomyśleć: „nie jestem Anną German, tylko ją grałam. Pora wrócić na ziemię”.

  Czytaj więcej Komentarzy:0